Bize Ulaşın

Güvenilir ve Lisanslı Forex Şirketi Mosta Capital’e Hoşgeldiniz!

26/06/2019

Bize Ulaşın

Para Yatırma & Çekme

$100 Minimum tutar ile hesabınıza fonlayabilirsiniz. Ayrıca para çekme taleplerinizi de aynı gün içerisinde yerine getirmekteyiz.

Para yatırma işlemlerinizi, Kredi Kartı (Visa ve Mastercard), Banka Havalesi ve Kripto para birimleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı (Visa & Mastercard) Yöntemi

Visa ve Mastercard altyapılı kredi kartlarınızla fonlama gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz, otomatik sistemimiz sayesinde anında yatırım hesabınıza düşecektir. Kredi kartı ile yatırım yapan yatırımcılar 1 dakika içerisinde yatırım yapıp işlem yapmaya başlayabilirler.

Para çekme talepleriniz de aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Önemli not: Kredi kartıyla yapılan fonlamalarda, yatırım tutarı, işlem yapılan kredi kartı yöntemiyle geri iade edilmekte, kar ise banka transferi yöntemiyle aynı gün yatırımcının banka hesabına gönderilmektedir.

Banka Havalesi Yöntemi

banka transfer

Mosta Capital’deki yatırım hesabınıza HAVALE veya EFT yoluyla da 10 dakika içerisinde fonlama yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden temin edebileceğimiz anlaşmalı çözüm ortağımıza banka transferi ile fonlama yapmak son derece basit.

Aynı yöntem ile para çekimi yaptığınızda yine aynı gün karınızın veya yatırımınızın banka hesabınıza düştüğünü görebilirsiniz.

Kripto Para Birimleri Yöntemi

bitcoinn

Fonlama yöntemlerimiz arasında son dönemde iyice popüler olan kripto paralar da mevcut. Müşteri temsilcilerimizden cüzdan adreslerini alarak veya hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan kripto para cüzdanlarına kendi cüzdanınızdan transfer yaparak hemen hesabınıza dolar bazında transfer etmiş olursunuz.

Para çekimi yine aynı gün içerisinde, aynı yöntem ile yapılacaktır. Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi çok kullanılan kripto paraların yanında eğer başka bir kripto ile fonlama yapmak isterseniz cüzdan bilgileri için müşteri temsilcileriniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Top