Mosta Capital müşterileri, CFD araçlarıyla, Dow Jones, NASDAQ, S & P, DAX ve FTSE gibi büyük dünya endekslerine yatırım yapabilir ve bunlardan kar elde edebilir. Endeksler üzerinde çift yönlü işlem yapabilirsiniz. Yani fiyatlarda yükseliş bekliyorsanız alış yönünde işlem açabilir, düşüş bekliyorsanız satış yönünde işlem açabilirsiniz.

Bir endeksin toplam değeri içerdiği her hisse senedinin fiyatı dikkate alınarak hesaplanır. Endeksi oluşturan hisselerin performansı genel yönü belirler. Bu nedenle, eğer ABD Dow Jones endeksi yükselirse, satıcılardan daha fazla alıcı vardır denebilir. Öte yandan, hisseler için alıcılardan daha fazla satıcı varsa, endeks değerinin düşmesi beklenir.

Tek bir hisse senedinin değeri, belirli bir firmanın finansal görünümü hakkında bilgi verebilir. Diğer yandan, endeksler sektör ve ekonominin genel sağlığını temsil etmektedir. Böylece borsa endeksleri, yatırımcılara tek bir şirket yerine bir sektör veya ekonomiye yatırım yapma imkanı verir.

Mosta Capital ile Borsa Endekslerine Yapmanın Avantajları

  • Dünyanın Büyük Borsa Endekslerine Yatırım Yapabilme İmkanı

Mosta Capital işlem platformu, dünyanın en büyük ekonomilerinin endekslerini içerir ve bu endekslere yatırım yapma fırsatı sunar.

  • 1:100’e Kadar Kaldıraç

Altın ve Gümüş’te 1:100 kaldıraca kadar yatırım yapabilirsiniz.

  • Düşük Komisyon ve Spreadler

Mosta Capital,  endekslerde düşük spread ve komisyonlarla yatırım yapma imkanı sunar.

  • Gerçek Zamanlı Piyasa Fiyatları ve Grafikler

Yatırım platformumuz anlık olarak fiyatları ve grafikleri yansıtmaktadır.

Sizi Aramamızı İster Misiniz?

Finanssal danışmanlarımızdan biriyle telefonda konuşmak ister misiniz? Sadece bilgilerinizi gönderin ve kısa bir süre sonra size ulaşalım. İsterseniz bize e-posta ile de ulaşabilirsiniz.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamıza göre kesinlikle gizli tutulur.

Adınız:

E-Mail:

Telefon Numaranız: