Mosta Capital, üç değerli metal çiftinde yatırım yapma imkanı sağlar. Bu çiftler, Amerikan Doları karşısında işlem gören Altın, Gümüş ve Paladyum’u içerir. Takı ve yüksek teknoloji endüstrisinde kullanılan kıymetli madenler, ekonomik ve politik kargaşa sırasında güvenli liman varlıkları olarak da talep görmektedir.

Yatırımcılar ve fon yöneticileri, değerli metalleri riski çeşitlendirmek için önemli varlıklar olarak görürler. Mosta Capital ile, herhangi bir komisyon ücreti ödemeksizin hem yükseliş hem de düşüşlerde kar elde etmek için Altın, Gümüş ve Paladium satın alabilir veya satabilirsiniz.

Mosta Capital, yatırımcılara değerli metallerde 1:100 kaldıraç ile yatırım imkanı sunar. Tüm bu yatırım enstrümanları MT5’de mevcuttur. MT5 masa üstü bilgisayarların yanında, Android ve Apple mobil cihazlarında da bulunur. Böylece dünyanın her yerinde ve her zaman kıymetli metallere yatırım yapma imkânı yakalamış olursunuz.

Mosta Capital ile Değerli Metallere Yatırım Yapmanın Avantajları

  • Düşük Spreadler ve Gelişmiş İşlem Uygulaması

Mosta Capital’in sunduğu MetaTrader 5 platformu düşük spreadlerle hızlı emir gerçekleştirme imkanı sunar.

  • 1:100’e Kadar Kaldıraç

Altın ve Gümüş’te 1:100 kaldıraca kadar yatırım yapabilirsiniz.

  • Ekstra Komisyon ve Gizli Ücret Yok

Ek komisyon ve gizli maliyet uygulamıyoruz.

Sizi Aramamızı İster Misiniz?

Finanssal danışmanlarımızdan biriyle telefonda konuşmak ister misiniz? Sadece bilgilerinizi gönderin ve kısa bir süre sonra size ulaşalım. İsterseniz bize e-posta ile de ulaşabilirsiniz.

Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamıza göre kesinlikle gizli tutulur.

Adınız:

E-Mail:

Telefon Numaranız: